fbpx

JanKosina.cz

O mně

O MNĚ:

Moje pracovní já

Finance mě bavily už od dětství. Po škole jsem proto nastoupil do České spořitelny a vydržel jsem tam docela dlouho. Prošel jsem si cestu od bankovního poradce, přes úvěrového specialistu až po manažera pobočky. Postupem času mi přestalo dávat smysl nabízet produkty jen jedné banky. Uvědomoval jsem si často, že jdu trochu proti klientovi (věděl jsem, že na trhu pro něj existují lepší možnosti) nebo proti zaměstnavateli (dával jsem slevy, abych nabídl to nejlepší). Proto jsem v roce 2015 s radostí začal spolupracovat s poradenskou společností Partners. To mi umožňuje vybírat pro své klienty z desítek společností působících na finančním trhu a jejich produktů.

Reality a finance jsou velmi úzce propojeny. Jelikož se svými klienty spolupracuji dlouhodobě (s některými již více než 10 let), stále častěji u mne poptávali realitní služby. To bylo důvodem rozšíření mé profesní kvalifikace. Od roku 2017 tak pro své klienty řeším obojí. Reality pro změnu pod hlavičkou Stereo-reality, která klade velký důraz na kvalitu svých služeb stejně tak, jako já.

Moje nepracovní já

Od malička jsem miloval fotbal. S fotbalem jsem začínal v týmu SK Slavia Praha. V dospívání jsem se závodně věnoval futsalu, znovu v týmu SK Slavia Praha a to na vrcholové úrovni ( na mém vrcholu :))). Po několika vážných úrazech kolene jsem se z profesionálního sportu přesunul jen na ten rekreační….

Jsem extrovert šoumeního charakteru, který nezkazí žádnou legraci. Velmi se mi líbí motto p.Wericha – “Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá”.  Všechno, co dělám, se točí kolem lidí – proto je i má práce mým koníčkem.

Mám skvělou ženu Denisu a jsem hrdý otec krásné Editky. Holky jsou tím, na co se po náročné práci nejvíc těším.

Sledujte mně i na sociálních sítích:

JÁ A MŮJ TÝM:

JAN KOSINA
Jednatel

Kontakt: ‭+420 774 205 856‬

BARBORA LEJNAROVÁ
Asistentka

Kontakt: ‭+420 608 061 505

SVATAVA BÍLOVÁ
Specialistka neživotního pojištění

Kontakt: ‭+420 732 135 378