fbpx

JanKosina.cz

Dům se dvěma bytovými jednotkami 4+1 a 2+KK

11 900 000 Kč
Nabídka realit
Na prodej
Publikováno před 4 týdny
95

V rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízíme k prodeji rodinným dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami. Jedna bytová jednotka je o dispozici 2KK, druhá pak o dispozici 4+1. Dům se nachází v obci Sedlec, pouhých 2,5 km od Benátek nad Jizerou a stojí na pozemku o velikosti 970 m2. Na pozemku naleznete rozmanitou zahradu s bazénem a posezením. Pro milovníky zahradničení se na zahradě nachází malý skleník. Dalším koutem zahrady je zastřešené posezení s grilem, kde si můžete užívat nerušené chvilky s rodinnou a přáteli. Na pozemku také naleznete dvě zastřešená parkovací stání pro Vaše automobily.
Dům jako takový je napojen na vodovodní řád a kanalizaci, stejně tak elektřinu. Plyn v obci není. Vytápění domu je pak řešeno kotlem na tuhá paliva, který se nachází v prostorné dílně.
Celková podlahová plocha celého domu je 240 m2.

Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce domu. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.