fbpx

JanKosina.cz

Rodinný dům 5+KK, Kutná Hora

7 990 000 Kč
7 290 000 Kč
Nabídka realit
Na prodej
Publikováno před 2 roky
373

v rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízíme skvělou příležitost stát se majitelem útulného rodinného domu v městské části Sedlec, nedaleko historického centra Kutné Hory. Tato nemovitost, která byla postavena před 33 lety, nabízí nejen klidné a pohodlné bydlení, ale také prostorný pozemek. Svým stavem se jedná o nemovitost před rekonstrukcí.
Dům je situován na pozemku o celkové ploše 836 m2, což znamená dostatek prostoru pro zahradničení, relaxaci a rodinné aktivity. Samotný dům má zastavěnou plochu 114 m2 a podlahovou plochu 164 m2.
Dům je kompletně podsklepený. V těchto prostorech tak naleznete dostatek zázemí – prostornou garáž, technickou místnost, prádelnu a sušárnu. Zbytek domu nabízí dostatek prostorných pokojů.
Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě, včetně elektřiny, vody, plynu a kanalizace. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem.
Sedlec je oblíbenou městskou částí Kutné Hory, která má bohatou historii a jedinečný charakter. Kromě toho je dostupnost do centra města velmi snadná, kde najdete veškerou občanskou vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, školy a zdravotnická zařízení. V blízkém okolí lze také využívat krásnou přírodu, včetně lesů a parků, pro aktivní odpočinek a procházky.
Koupi této nemovitosti mohu vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.