fbpx

JanKosina.cz

Rodinný dům 4+KK, Praha - východ

11 990 000 Kč
10 490 000 Kč
Nabídka realit
Na prodej
Publikováno před 2 roky
1705

V rámci All inclusive servisu si vám ke koupi dovolujeme nabídnout jedinečnou novostavbu rodinného domu, ve vyhledávané lokalitě Středočeského kraje – obci Mukařov-Srbín.

Hledáte pro sebe a svou rodinu nadstandardní bydlení, kde budete skutečně šťastní? Pak je tato nabídka určena právě Vám.

Jedná se o zděný patrový rodinný dům, zkolaudovaný v roce 2019, o celkové podlahové ploše 113 m2 a dispozici 4+kk.  U domu je krásná udržovaná zahrada o výměře 728 m2, jejíž součástí je prostorná terasa, zajišťující soukromí a příjemné posezení. Celková rozloha pozemku pak činí 808 m2. Dům stojí na krajním posledním pozemku ve slepé uličce – což zajišťuje dostatek soukromí a klidu.

Velmi prakticky řešené dispoziční řešení nabízí v přízemní části domu vstupní halu s úložnými prostory, velkorysý obývací prostor s jídelním stolem a vstupem do oddělené a kompletně vybavené kuchyně, a také vstup na venkovní terasu. Dále koupelnu se sprchovým koutem a WC. Kuchyň je vybavena moderní prostornou kuchyňskou linkou s vestavěnými značkovými spotřebiči. Milovníci vaření jistě ocení vyšší pracovní desku, která je díky tomu uživatelsky velmi komfortní.
 V horním patře jsou k dispozici 3 samostatné pokoje, koupelna s vanou a WC.

Velkou devízou tohoto domu je nízká energetická náročnost budovy tj. velmi úsporná třída B – což vám v této nepříznivé a nejisté době zajišťuje velkou úsporu financí.

Vytápění domu je zajišťováno elektrickým kotlem – v celém domě je instalováno podlahové topení. Použité podlahové krytiny jsou dlažba v dekoru dřeva a laminátová podlaha. Všechna okna jsou značky VEKRA s trojskly. Dům i střecha jsou zatepleny, na sedlové střeše je položena krytina
zn. BRAMAC.

Dům je připojen na vodovodní řád. Je vybudována kanalizační přípojka – připojení do kanalizační sítě se předpokládá 10/2023 (nyní je odpad řešen jímkou o velikosti 10 m3). Optický kabel je přiveden na hranici pozemku. Plyn není zaveden.

Obec Mukařov, jejíž součástí je právě i vesnice Srbín, se nachází v okrese Praha-východ, asi 7 km od města Říčany. Najdete zde kompletní občanskou vybavenost, kulturní i sportovní vyžití, dostatek zeleně a okolních lesů. V obci se koná nespočet kulturních a společenských akcí. Dopravní dostupnost je skvělá – autem do Prahy trvá cesta cca 20 minut, v obci je zastávka několika příměstských autobusů. V nedalekých Říčanech je k dispozici také železniční stanice.

Osobně vám koupi tohoto domu mohu vřele doporučit. Jedná se o vhodnou variantu rodinného bydlení. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat, rád vás přivítám na nezávazné prohlídce a zodpovím vaše veškeré dotazy. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu.

Těším se na setkání s vámi.