fbpx

JanKosina.cz

Rodinný dům 138 m², okres Louny

6 490 000 Kč
Nabídka realit
Na prodej
Publikováno před 7 měsíců
778

v rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízíme ke koupi opravdu exkluzivní nemovitost. Pokud tak hledáte klidné bydlení v rodinném domě na vesnici či hezkou chalupu na víkendy, tato nemovitost přesně toto splňuje.

Rodinný dům s obytným podkrovím po rozsáhlé rekonstrukci ve vesnici Pátek, nacházející se u řeky Ohře, 10 km od města Louny a 50 minut od centra Prahy by mohl být tou správnou volbou pro vás.

Dům je postaven z opuky a cihel a v posledních letech prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Všechny vnitřní prostory jsou opraveny do hezkého moderního stylu včetně podlah a oken. Celý prostor je velmi světlý a prosluněný díky jižní části domu, směřující do zahrady. Interiér si svou venkovskou autentičnost zachovává díky částečnému kamennému obložení stěn v obývacím pokoji a dřevěným prvkům v podkroví. Celková obytná plocha je 138 m2, přízemí o velikosti 82 m2 a podkroví o velikosti 56 m2 podlahové plochy. V přízemí se nachází zádveří s chodbou, prostorný obývací pokoj s kuchyní a francouzským oknem pro vstup do zahrady, ložnice, koupelna, samostatná toaleta a schodiště do patra. Zde se nacházejí dva velmi prostorné spojené pokoje, ideální například pro děti. Prostor působí velmi prosvětleně díky několika střešním oknům, v teplých dnech jistě oceníte přivedenou klimatizaci. Na střeše je nová krytina, včetně tepelné izolace. Dům má samostatnou technickou místnost, která je oddělená od obytné části domu. Vytápění zajišťuje nový kotel na tuhá paliva s násypkou. Celková plocha pozemku je 998 m2, z čehož zastavěná plocha je 180 m2. Zapomenout nemůžeme ani na prostornou dílnu s novými vraty na konci domu, kam umístíte vše potřebné a přístřešek pro automobil.

Velkým benefitem tohoto objektu je krásná, prostorná a udržovaná zahrada, jejíž součástí je studna s dobrou kvalitou vody, vhodná například k zalévání. V zahradě je samostatně stojící zahradní domek s velmi příjemným zastřešeným venkovním posezením a přípravou na krb vhodné pro každodenní posezení s přáteli a rodinou. Nejen návštěvy ocení soukromí samostatného pokoje tohoto zahradního domku.

Rádi bychom zdůraznili, že tento objekt je vhodný nejen na celoroční bydlení, ale i jako druhý domov k víkendovému či prázdninovému odpočinku.

Koupi této nemovitosti mohu vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.