fbpx

JanKosina.cz

Pronájem bytu 2+1, Praha 4

22 000 Kč / měsíc
Nabídka realit
K pronájmu
Publikováno před 2 roky
177

V rámci All inclusive servisu Vám nově nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný byt 2+1 s vlastním balkónem, společnou zahradou a sklepem ve velmi žádané lokalitě Praha – Michle.

Jedná se o velmi příjemnou lokalitu na Praze 4, s výbornou dopravní dostupností, v bezprostřední blízkosti metra C Kačerov, BB Centra Brumlovka – jehož součástí jsou restaurace, pošta, wellness a fitness centrum, bazén, bankomaty, služby atd. Nedaleko je také stanice metra C Budějovická s poliklinikou, obchodním centrem, autobusovými zastávkami, restauracemi a obchody. Díky výhodné poloze této nemovitosti je v okolí dostatek zeleně a přírody, a to především Krčský les. Přímo před domem se nachází dětské hřiště.

Celková plocha bytu je 63 m2 + balkón o velikosti 6 m2. Byt je částečně zařízený a aktuálně prázdný, tudíž připravený ihned k nastěhování. V bytě naleznete samostatnou toaletu, oddělenou od koupelny, komoru, dva neprůchozí pokoje.

Cena nájmu je 15.000,- Kč + 7.000,- Kč (záloha na elektřinu, plyn, vodu). Celkově tak 22.000,- Kč/měs. Zálohy jsou tak nastaveny maximálně komfortně, aby po ročním zúčtování nedocházelo k nedoplatkům. Vytápění celého bytu je plynovým kotlem umístěným v koupelně.

Domácí mazlíčci nejsou problém (vyjma koček).

Pokud vás tato nabídka zaujala, ozvěte se mi a rád Vám podám podrobnější informace a přivítám vás na nezávazné prohlídce nemovitosti. Sami se jistě přesvědčíte o tom, že tato lokalita má jen málo podob v celé Praze. Můžete zde najít vše, co pro šťastný a spokojený život ve městě hledáte.