fbpx

JanKosina.cz

Prodej bytu 3+1, Praha-Kobylisy

6 300 000 Kč
Nabídka realit
Publikováno před 2 roky
15

V rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízíme ke koupi nemovitost, před totální rekonstrukcí.
Hledáte-li příležitost k vlastnímu úpravě a dotvoření domova podle svých představ, pak právě tento byt nabízí tu správnou šanci. Nachází se v klidné městské části Kobylisy v Praze, což je ideální lokalita pro ty, kteří hledají kombinaci klidného prostředí a pohodlného života ve městě.

Tento byt o celkové výměře 79,52 m2 nabízí světlé a prostorné pokoje, které mohou být přetvořeny dle vašich představ. Dále dvě oddělené lodžie (4,56 m2 a 2,86 m2). Díky svému strategickému umístění v blízkosti veřejné dopravy, obchodů, restaurací a dalších potřebných služeb je ideální volbou jak pro rodiny, tak i jednotlivce.

Byt se nachází v 5.patře (6 nadzemní podlaží), zatepleného panelového domu. Hospodaření SVJ je kladné, SVJ nemá žádné úvěry. Neomezujte svou představivost a zkuste si představit možnosti, které tento byt nabízí. Pokud hledáte projekt, kterým můžete investovat svou kreativitu a úsilí, abyste vytvořili bydlení snů, pak je tento byt právě pro vás.

Koupi této nemovitosti mohu doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce bytu. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.