fbpx

JanKosina.cz

Prodej bytu 3+1, Nehvizdy

6 490 000 Kč
Nabídka realit
Na prodej
Publikováno před 2 roky
148

V rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízíme ke koupi stylový byt o dispozici 3+1 v obci Nehvizdy.
Tento prostorný byt o celkové ploše 69 m2 a balkónem o velikosti 3 m2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží novostavby z roku 2018. „Bytová jednotka byla promyšleně navržena s ohledem na detaily dispozice, což zajišťuje pohodlné bydlení. K této bytové jednotce dále náleží sklep.
Dále je možno k bytu zakoupit parkovací stání přímo před domem, které však není součástí inzerované prodejní ceny a lze jej přikoupit za 250.000,- Kč.

Nespornou výhodou této nemovitosti je také společná zahrada o velikosti 220 m2, kterou můžete využívat ať už jako místo pro grilování se svými přáteli nebo jako prostor kam bezpečně vypustíte své děti.
Dům disponuje energetickým štítkem třídy C, což znamená, že náklady na provoz nejsou vysoké.
Byt je již vymalovaný a připraven k okamžitému nastěhování. Součástí prodejní ceny je také moderní a stylová kuchyň včetně spotřebičů, stěna která se nachází v obývacím pokoji, stejně tak nábytek na balkóně.

Městys Nehvizdy je ideálním místem pro klidný a pohodlný život v blízkosti Prahy. Obchodní centrum a Metro Černý most jsou vzdáleny jen 10 minut jízdy díky přímému napojení na dálnici D11. Kvalitní pravidelné spojení zajišťuje i MHD. Občanská vybavenost je dokonalá, – obchodní centrum včetně prodejny LIDL, mateřská a základní škola, knihovna, sportovní hala, dětská hřiště, atletický stadion, ordinace dětského i praktického lékaře. K tomu si připočtěte ještě cyklostezku a naučnou stezku. Těžko tak budete hledat dokonalejší a bezpečnější místo pro Vaši rodinu v okolí Prahy.

Koupi tohoto bytu mohu vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce bytu. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.