fbpx

JanKosina.cz

Novostavba bytu 4+kk se dvěma terasami

12 990 000 Kč
Nabídka realit
PRODÁNO
Publikováno před 2 roky
474

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízíme ke koupi novostavbu luxusního bytu 4+kk se dvěma velkými terasami, dvěma garážovými stáními a sklepem,
v Praze – Uhříněvsi.

Tato nadstandardní nemovitost z roku 2014, kterou ocení především nároční klienti, poskytuje svým vlastníkům vše potřebné pro bezproblémové bydlení
a ideální život.

Dispoziční řešení bytu nabízí vstupní halu s úložnými prostory, velký obývací prostor propojený s kuchyňským koutem vybaveným moderní kuchyňskou linkou se značkovými vestavěnými spotřebiči. Dále ložnici s novou dřevěnou stěnou a  vestavěnými skříněmi, samostatný pokoj využívaný jako dětský, koupelnu s vanou, samostatné WC s umyvadlem, samostatný pokoj využívaný jako pracovna, komoru pro ukládání potravin či domácích spotřebičů. Při navrhování designu této bytové jednotky byly použity pouze luxusní materiály.

Velkým bonusem je umístění klimatizační jednotky v obývacím prostoru, která vám pomůže zvládnout horké letní dny s chladnou hlavou.

Dominantou této bytové jednotky jsou rozhodně dvě prostorné terasy, které je možné zastřešit a vybudovat zimní zahrady, čímž dojde k rozšíření dispozice bytu na 6+kk,
a jednoznačnému navýšení hodnoty nemovitosti. Terasy samozřejmě poskytují absolutní soukromí a místo vhodné k odpočinku a relaxaci ve vašich volných chvílích. Stejně tak zde můžete trávit romantické chvilky ve dvou nebo zde naopak hostit vaše nejbližší a přátele.

K bytu náleží dvě garážová parkovací stání v domě, umístěná vedle sebe – což ocení především majitelé velkých automobilů. V prostorech garáží můžete využít sprchu, určené k očištění kočárků či jízdních kol. Přímo vedle garáží se nacházejí dvě kočárkárny.

Stejně tak k bytové jednotce náleží prostorný sklep, který zajistí uložení všech vašich nepostradatelných věcí pro sportovní a volnočasové aktivity, sezónních předmětů apod.

Nízký cihlový bytový dům stojí na konci slepé ulice Firkušného, nachází se tak ve velmi klidné části městské čtvrti Uhříněves. Tato velmi populární lokalita poskytuje veškerou občanskou vybavenost – samozřejmostí je školka, škola, poliklinika, lékárna, restaurace, služby, divadlo, hřiště, lékaři atd. Sousedním městem jsou Říčany, které byly již dvakrát po sobě vyhodnoceny jako místo s nejvyšší kvalitou života v Česku.

Pohodlný život v Uhříněvsi ještě podtrhuje a doplňuje dopravní dostupnost a infrastruktura – blízký nájezd na D1, vlakové spoje na Hlavní nádraží (cca 20 min), autobusová spojení ke stanici metra C Háje.

Koupi této úžasné nemovitosti mohu jednoznačně doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce bytu.  Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.