fbpx

JanKosina.cz

Novostavba bytu 41 m2 s předzahrádkou

6 499 000 Kč
Nabídka realit
Na prodej
Publikováno před 2 roky
2526

V rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízím ke koupi novostavbu velmi zajímavého a světlého bytu 2+kk (41 m2) s předzahrádkou (30 m2), nacházející se v pražských Letňanech, v bezprostřední blízkosti Obchodního centra Letňany.
Dispoziční řešení bytu nabízí předsíň, koupelnu se sprchovým koutem a WC, obývací prostor spojený s vybaveným kuchyňským koutem, samostatný pokoj. Z obývacího pokoje vede vstup na prostornou předzahrádku s výsuvnou markýzou, která nabízí dostatek prostoru pro relax, posezení i bazén. Z předzahrádky je pak možné dostat se přímým východem do okolní přírody. Použité podlahové krytiny – dřevěné plovoucí podlahy a dlažba. Okna jsou plastová s žaluziemi a bezpečnostními fóliemi. Privátní parkovací místa jsou přímo před domem, je však možné si i pronajmout garážové stání přímo v domě.
Lokalita poskytuje kompletní občanskou vybavenost, dostatek zeleně pro sportovní aktivity a procházky. V blízkosti domu se nachází Pražský veletržní areál Letňany, letiště Letňany, ale také Obchodní centrum Letňany s hypermarketem a multikinem, dále sportovní areál s bazénem a tenisovou halou, zimní stadion atd.
Koupi tohoto bytu mohu vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce bytu. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.