fbpx

JanKosina.cz

Novostavba bytu 2+kk terasou, Praha - Letňany

7 499 000 Kč
6 999 000 Kč
Nabídka realit
Na prodej
Publikováno před 2 roky
955

V rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízím ke koupi velmi zajímavý a prostorný byt 2+kk s terasou, nacházející se v Tupolevově ulici v pražských Letňanech – v bezprostřední blízkosti Obchodního centra Letňany.
Byt o celkové podlahové ploše 55,7 m2 a terasou 10,7 m2, se nachází ve 3. patře nízkého cihlového domu z roku 2007. Dispoziční řešení bytu poskytuje předsíň s úložným prostorem, obývací prostor spojený s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, samostatnou ložnici, koupelnu s vanou a samostatné WC. Z obývacího pokoje je možné vstoupit na prostornou rohovou terasu, poskytující výhled i dostatek soukromí pro vaše posezení a relaxaci. Použité podlahové krytiny jsou dřevěné plovoucí podlahy a dlažba. Okna jsou plastová se žaluziemi.
Velkým bonusem je umístění klimatizační jednotky v obývacím prostoru, která vám pomůže zvládnout horké letní dny s chladnou hlavou.
Parkování je řešeno přímo před domem privátními parkovacími místy, stejně tak je možné si pronajmout garážové stání přímo v domě.
Jedná se o bezbariérovou budovu – vstup do domu je bez schodů a vyvýšení, dále je k dispozici výtah. Jedná se o energeticky vyhovující moderní stavbu – PENB tř. C, což v dnešní době zaručuje příznivější poplatky za energie.
Tato nemovitost je skvělou investiční příležitostí s vysokým potenciálem, jelikož byty o dispozici 2+kk jsou stále nejžádanějšími na trhu. Stejně tak je byt vhodný pro jednotlivce, mladý pár i pro rodinu s malými dětmi, které si budou užívat privátního dětského hřiště přímo před domem.
Letňany jsou velmi oblíbenou a moderně se rozvíjející pražskou čtvrtí. Lokalita poskytuje kompletní občanskou vybavenost, dostatek zeleně pro sportovní aktivity a procházky. V blízkosti domu se nachází Pražský veletržní areál Letňany, letiště Letňany, ale také Obchodní centrum Letňany s hypermarketem otevřeným non-stop, multikinem, obchody a dále sportovní areál s bazénem, zimní stadion a tenisovou halou atd.
Koupi tohoto bytu mohu vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce bytu. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.