fbpx

JanKosina.cz

Novostavba bytu 1+kk s terasou, Praha - Letňany

5 299 000 Kč
4 999 000 Kč
Nabídka realit
Na prodej
Publikováno před 54 roky
1004

V rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízím ke koupi světlý a příjemný byt
1+kk s terasou, nacházející se v Tupolevově ulici v pražských Letňanech – v bezprostřední blízkosti Obchodního centra Letňany.

Byt v osobním vlastnictví se nachází v 1. patře nízkého cihlového domu Dispoziční řešení bytu poskytuje předsíň (5,1 m2), obývací prostor spojený s kompletně vybaveným kuchyňským koutem (32,2 m2), koupelnu s vanou a WC (3,93 m2). Z obývacího pokoje je možné vstoupit na prostornou terasu (5,4 m2), poskytující výhled a dostatek soukromí i místa pro vaše posezení a relaxaci. Okna jsou plastová se žaluziemi.

Dispoziční řešení bytu 1+kk je možné velmi jednoduše přebudovat na dispozici 2+kk.
Jedná se o bezbariérovou budovu – vstup do domu je bez schodů a vyvýšení, dále je k dispozici moderní výtah. Jde o energeticky vyhovující moderní stavbu – PENB tř. C, což v dnešní době zaručuje příznivější poplatky za energie. Přímo před domem dále najdete privátní dětské hřiště.
Parkování je bezproblémové a to přímo před domem, kde vlastníci bytových jednotek mají vyhrazena privátní parkovací stání. Stejně tak je možné si pronajmout garážové stání v domě.
Tato nemovitost je skvělou investiční příležitostí s vysokým potenciálem, stejně tak je byt vhodný např. jako startovací bydlení pro mladé.

Letňany jsou velmi oblíbenou a moderně se rozvíjející pražskou čtvrtí. Lokalita poskytuje kompletní občanskou vybavenost, dostatek zeleně pro sportovní aktivity a procházky. V blízkosti domu se nachází Pražský veletržní areál Letňany, letiště Letňany, ale také Obchodní centrum Letňany s hypermarketem otevřeným non-stop, multikinem, obchody a dále sportovní areál s bazénem, zimní stadion a tenisovou halou atd.

Koupi tohoto bytu mohu vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce bytu. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.