fbpx

JanKosina.cz

Novostavba 3+kk, 84 m², Praha - Stodůlky

11 990 000 Kč
11 000 000 Kč
Nabídka realit
Na prodej
Publikováno před 2 roky
281

V rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízíme ke koupi jedinečně vybavený byt o dispozici 3KK a podlahové ploše 78 m2 včetně balkónu, se nachází ve 3 patře novostavby z roku 2018. Samozřejmostí je garážové parkovací stání přímo v domě. Další nespornou výhodou je veliký sklep o výměře 6 m2, který naleznete přímo za tímto parkovacím stáním.

Ve výbavě bytové jednotky nechybí luxusní prvky, jako jsou exkluzivní podlahové krytiny od společnosti ProCeram, bezpečnostní systém od renomované společnosti Jablotron, elektrické rolety na všech oknech včetně časovače, switch natažený přímo do bytu, podlahové vytápění v koupelně a možnost individuálního nastavení osvětlení. A co ještě více, k dokonalému završení interiéru patří kuchyň na míru, s moderními spotřebiči od značky Siemens. Tato krásná kuchyň zdůrazní nejen eleganci, ale i praktičnost celého tohoto prostoru. Součástí prodejní ceny je i ponechané vybavení a to vestavěné skříně včetně individuálního regálového systému, v ložnici pak postel včetně matrací.

V lokalitě, kde se nachází tento byt, máte vše co potřebujete doslova za rohem – obchody, restaurace, dětská hřiště, lékaře a pouhých 100 metrů od domu je supermarket Billa. Milovníci přírody jistě ocení centrální par Stodůlky, což je ideální místo pro procházky a relaxaci. S autobusovou zastávkou v docházkové vzdálenosti, nedalekou stanicí metra linky B Luka, a plynulým připojením na pražský okruh si zajistíte pohodlnou a jednoduchou možnost dopravy kamkoli po Praze.

Koupi této nemovitosti mohu doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce bytu. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.