fbpx

JanKosina.cz

Jedinečný dvoupodlažní byt 4+1

16 299 000 Kč
Nabídka realit
Na prodej
Publikováno před 2 roky
8857
Detaily nemovitosti:

V rámci All inclusive servisu si vám dovolujeme nabídnout ke koupi jedinečný dvoupodlažní byt 4+1 v pražské Michli. Bytová jednotka v osobním vlastnictví, o rozloze 142 m2, se nachází ve 3. poschodí třípatrového cihlového řadového domu bez výtahu. Velkorysé dispoziční řešení bytu nabízí prosvětlenou vstupní halu se schodištěm do horního patra, koupelnu s oknem, masážní vanou, WC a bidetem, útulnou ložnici a technickou místnost. Ve spodní části bytu se dále nachází obývací prostor a kuchyně, vybavená moderními spotřebiči a jídelním stolem – tyto dvě místnosti jsou odděleny posuvnými dveřmi. V horní části bytu je vybudována podkrovní bytová jednotka se dvěma pokoji, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Pro větší komfort je zde instalována klimatizace. Velkou výhodou je jistě samostatný plynový kotel v bytě, sloužící k vytápění a ohřevu vody, který tak majitelům zajišťuje nízké provozní náklady. K bytu dále náleží sklep o rozloze 9 m2, s přípojkou na vodu a elektřinu. Stejně tak k bytu náleží 2 parkovací stání na vlastním pozemku. Dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2010 – ta zahrnovala novou fasádu domu, novou střechu a nové stupačky.
Jedná se o velmi příjemnou lokalitu na Praze 4, s výbornou dopravní dostupností, v bezprostřední blízkosti metra C Kačerov, BB Centra Brumlovka – jehož součástí jsou restaurace, pošta, wellness a fitness centrum, bazén, bankomaty, služby atd. Nedaleko je také stanice metra C Budějovická s poliklinikou, obchodním centrem, autobusovými zastávkami, restauracemi a obchody. Díky výhodné poloze této nemovitosti je v okolí dostatek zeleně a přírody, a to především Krčský les. Přímo před domem se nachází dětské hřiště.
Nemovitost je jistě skvělou volbou rodinného bydlení, díky své poloze, podlahové ploše a dispozičnímu řešení je perfektním kompromisem mezi bydlením v rodinném domě v přírodě nebo v bytě ve městě.
Koupi tohoto bytu mohu jednoznačně doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, proto vám také rád pomohu s jeho vyřízením vč. zajištění exkluzivních podmínek. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost, může dojít k jednání o ceně.