fbpx

JanKosina.cz

Družstevní byt 2+KK - Uhříněves

5 290 000 Kč
Nabídka realit
PRODÁNO
Publikováno před 2 roky
475

V rámci All inclusive servisu si vám ke koupi dovolujeme nabídnout družstevní byt 2+1 v pražské Uhříněvsi, s kompletně splacenou anuitou.
Pokud hledáte pro sebe a svou rodinu bydlení, se skvělou dopravní dostupností do centra Prahy a přitom ihned vedle přírody, tato nemovitost je přesně to pravé.
Dvě minuty od domu je autobusová zastávka, ze které jste během 20 minut u stanice metra Háje či Depo Hostivař. Stejně tak je v docházkové vzdálenosti vlakové nádraží, ze kterého se dostanete během 20 minut na Hlavní nádraží. A přitom kousek od domu je Uhřiněveská obora, která se svými 35 hektary patří k těm větším chráněným územím Prahy.
Byt se nachází v prvním patře a prošel velkou rekonstrukcí. Kompletně nové rozvody elektřiny včetně omítek, kompletně zrekonstruovaná koupelna a toaleta, stejně tak nová kuchyňská linka.
Dům, ve kterém se byt nachází spravuje Bytové družstvo velmi zodpovědně. V domě jsou nové výtahy, dům je zateplen, všechna okna na domě jsou již v plastu, stejně tak již proběhla kompletní rekonstrukce střechy domu.
Osobně vám koupi tohoto bytu mohu vřele doporučit. Jedná se o vhodnou variantu rodinného bydlení u přírody a perfektní dopravní dostupností. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat, rád vás přivítám na nezávazné prohlídce a zodpovím vaše veškeré dotazy.
Těším se na setkání s vámi.