fbpx

JanKosina.cz

Byt 4+kk, 74 m², Praha - Vršovice

7 290 000 Kč
Nabídka realit
PRODÁNO
Publikováno před 2 roky
560

V rámci All inclusive servisu vám ke koupi nabízíme zajímavou nemovitost v osobním vlastnictví
v pražských Vršovicích – v těsném sousedství Vinohrad. Hledáte nemovitost určenou k celkové rekonstrukci, kterou si upravíte přesně podle svých představ? Potom je tato nabídka určena právě vám.
Jedná se o bytovou jednotku s podlahovou plochou 74 m2, dispozicí 4+kk, se dvěma lodžiemi
(6 + 6 m2) a sklepem. Dispoziční řešení bytu v tuto chvíli nabízí předsíň, koupelnu, samostatné WC, obývací pokoj, kuchyň, 2 samostatné pokoje, šatnu a malou spíž. Zdařilou rekonstrukcí lze samozřejmě dispozici bytu kompletně pozměnit. Malou inspiraci, jak by nový prostor mohl vypadat, jsem si dovolil zakomponovat do své videoprezentace, která je součástí inzerce.
Byt se nachází v 10. patře jedenáctipatrového panelového domu. Výhodou je, že se nejedná
o nemovitost umístěnou těsně pod střechou domu. Jedna Lodžie je orientována na východ, druhá na západ a poskytují dostatek soukromí, místa pro posezení a odpočinek, stejně tak i pro dnes tolik populární pěstování ovoce, zeleniny a bylinek. Jednoznačně zde můžete zažívat romantické chvíle ve dvou nebo tu hostit vaše nejbližší a přátele třeba při grilování.
Přímo před domem se nacházejí tzv. modré zóny, zajišťující rezidentům Prahy 10 bezproblémové parkování. Tramvajová zastávka Koh-i-Noor je vzdálena pouhé 2 minuty od domu.
Populární lokalita pražských Vršovic poskytuje kompletní občanskou vybavenost, dopravní dostupnost, stejně tak dostatek zeleně a prostoru pro procházky s domácími mazlíčky a sportovní venkovní aktivity – nedaleko domu se nachází vyhlášené Havlíčkovy sady alias Grébovka, Heroldovy sady, fotbalový stadion, plavecký stadion, tenisové kurty, skate park, billiard club a fitness centra. Samozřejmostí jsou školky, školy, restaurace, obchody, služby, nemocnice, dětská hřiště, lékaři, divadlo, čerpací stanice atd.
Koupi této nemovitosti mohu vřele doporučit. Po rekonstrukci svým majitelům poskytne vše potřebné pro bezproblémové bydlení a ideální život ve městě. V případě zájmu o více informací
a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Sami se přijďte přesvědčit o tom, že tato lokalita má jen málo podob v celé Praze.
Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. Budu se těšit na setkání s vámi.