fbpx

JanKosina.cz

Byt 2kk v centru Prahy - Malá Strana

5 999 999 Kč
Nabídka realit
PRODÁNO
Publikováno před 2 roky
388
Detaily nemovitosti:

Dovoluji si vám nabídnout ke koupi zrekonstruovaný byt 2kk v samotném centru Prahy, na Malé Straně. Bytová jednotka v osobním vlastnictví, o rozloze 36,9 m2, se nachází v přízemí pětipatrového činžovního domu na lukrativní adrese v Mělnické ulici, přímo pod Petřínem. Dispoziční řešení bytu nabízí samostatnou místnost s kuchyní, jídelním koutek a vybudovaným dřevěným patrem pro spaní. Dále druhý samostatný pokoj s obývacím prostorem, koupelnu s vanou a WC. Okna jsou směrována do klidného vnitrobloku, který je možné využívat k venkovnímu posezení se šálkem kávy nebo sklenkou dobrého vína. K bytu náleží zrekonstruovaný, prostorný zděný sklep, nacházející se přímo vedle bytu. Činžovní dům s historií je stylový a zrekonstruovaný – vstup do domu je přes čipový systém, který umožňuje průchod pouze obyvatelům domu.
Jedná se o velmi žádanou lokalitu v srdci metropole, s výbornou dopravní dostupností – nedaleko Petřína, Újezdu, Kampy, Vltavy, pražské Náplavky a Smíchova. Díky výhodné poloze této nemovitosti je v okolí dostatek zeleně a přírody – park pod Petřínem a Kinského zahrada.
Nemovitost je jistě výbornou investiční příležitostí, stejně tak skvělou volbou bydlení pro milovníky městského životního stylu, ke kterému bez pochyb patří nespočet možností kulturního a sportovního vyžití, kavárny a restaurace, noční život, obchody a nekonečné toulky zákoutími staré Prahy.
Koupi tohoto bytu mohu vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce bytu. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, proto vám také rád pomohu s jeho vyřízením vč. exkluzivních podmínek. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost, může dojít k jednání o ceně.